NIKON RADĪJIS 100. GADADIENAI VELTĪTO LOGOTIPU UN VIETNI

Uzņēmums Nikon sagaidīs savu 100. gadadienu 2017. gada 25. jūlijā. Kopš uzņēmuma dibināšanas (tobrīd — Nippon Kogaku Kogyo) 1917. gadā Nikon ir dāvājis pasaulei unikālus optiskos un elektroniskos risinājumus un precizitātes tehnoloģijas.

Uzņēmums Nikon sirsnīgi pateicas visiem, kuri piedalījās šajā 100 gadu ilgajā ceļojumā, par atbalstu, kas tika ieguldīts uzņēmuma attīstībā visas tā vēstures garumā.

Par godu savai 100. gadadienai uzņēmums Nikon ir izstrādājis 100. gadadienai veltīto logotipu un īpašu Nikon 100. gadadienas vietni.


Nikon 100. gadadienas logotips

Šo logotipu radīja Nikon dizaineri, un tas tiks plaši izmantots Nikon 100. gadadienai veltītajās aktivitātēs, iesaistot tajās klientus no visām pasaules malām un daloties kopējā svinību priekā.

 

 

 

Nikon 100. gadadienas vietne

100. gadadienas vietne http://www.nikon.com/100th/ piedāvās speciālu gadadienai veltītu saturu, piemēram, svinībām veltītu videoklipu un ierakstus no uzņēmuma 100 gadu ilgās vēstures. Tuvojoties gadadienai, saturs tiks papildināts, lai dalītos Nikon 100. dzimšanas dienas informācijā un priekā.

You may also like...

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Skip to toolbar